قفل در ضد سرقت کاله کلید

توسط0
783
قفل در ضد سرقت کاله کلید

قفل در ضد سرقت کاله کلید “Kale Kilit Steel door lock” محصول شرکت قفل سازی کاله کلید “kale Kilit” ترکیه است که از بزرگترین شرکت های قفل سازی دنیا محسوب میشود. در ایران با ورود درهای ورودی پیش ساخته با عنوان ضد سرقت سازندگان ساختمان برای بالا بردن کیفیت ساخت ساختمانهای خود شروع به استفاده از در ضد سرقت کردند.

در ضد سرقت کاله کلید “Kale Kilit”، با عنوان اولیه در فولادی (steel door) در ایران مورد استفاده قرار گرفت. پس از آن با توجه به قیمت بالای در کاله کلید “Kale Kilit”، شرکت هایی در داخل شروع به ساخت در های مشابه نمودند. البته دلیل بالا بودن قیمت در ضد سرقت کاله کلید “KaleKilit”، شبکه بندی داخلی مستحکم، پوشش تمام فولاد با ضخامت استاندارد و رعایت تمام نکات امنیتی که باید یک در ضد سرقت استاندارد داشته باشد، بود.

تولید در ضد سرقت با عنوان درضد سرقت ترک،

امروزه، بسیاری از سازندگان هر دری را با هر کیفیت و هر استانداردی تنها با داشتن قفل در ضد سرقت کاله کلید ترکیه، یک در استاندارد می دانند. البته این یک سهل انگاری است. معمولا مردم اطلاعات فنی کافی را ندارند. قفل در ضد سرقت کاله کلید “Kale Kilit” با دو سیلندر استاندارد کاله کلید “Kale Kilit” ارایه میگردد، در قسمت محصولات میتوانید قفل در ضد سرقت کاله کلید را مشاهده کنید. قفل بالایی با کد ۲۵۷ و قفل اصلی با کذ ۲۵۲R بصورت ست کامل به همراه دو سیلندر استاندارد ارایه میگردد.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام شما:*

وبسایت:

دیدگاه شما